Dulkių siurblio roboto XIAOMI Roborock S5 Max nuoma

11.00

Kaina už parą: 11.00 €

Kaina už savaitę: 39.00 €

Kaina už mėnesį: 70.00 €

Kategorija:

Atsisveikinkite su varginančiu namų siurbimu – kasdien mėgaukitės švariomis grindimis naudojant „S5 Max“. Dėl automatinio režimo, „Xiaomi Roborock S5 Max“ užtikrins pastovią švarą jūsų namuose. Šis robotas-siurblys pasižymi didesne, 280 ml, vandens talpa, itin tikslų vandens valdymą, galimybę nustatyti virtualias nevalymo zonas ir dar daugiau.

Ypač tikslus lazerinis žemėlapių sudarymas, patobulinta navigacija ir didelė siurbimo galia leidžia siurbliui lengvai naviguoti jūsų namuose, efektyviai valyti grindis ir užtikrinti, kad visos grindys būtų kruopščiai išvalytos. Jums tereikia per programėlę įjungti siurblį ir galite mėgautis mėgstama veikla.

Valykite vėl ir vėl. Automatiškai. Didelė, 280 ml vandens talpos, leidžia išvalyti 65 kv. m butą daugiau nei tris kartus arba 200 kv. m erdvę per vieną valymą. Siurblyje įtaisyta nauja, itin tiksliai veikianti peristaltinė pompa, kuri tolygiai paskirsto vandenį valymo metu, užtikrinant, kad šluostė visuomet būtų tolygiai sudrėkinta. Užpildykite vandens talpą, nustatykite valymo grafiką ir sugrįžkite į švarius namus kiekvieną dieną.

Valdykite vandens srautą. Pasirinkite norimą vandens srautą bet kokiam grindų tipui per programėlę – nuo mažo srauto akmeninėms grindims iki didelio srauto itin nešvarioms virtuvės grindims. Pradedant drėgną valymą, šluostė nuolat drėkinama. Valant mažus plotus arba siurblui pakartotinai pravažiavus per jau išvalytą plotą, vandens srautas automatiškai išsijungia. Baigus valymą, vandens tiekimas sustabdomas, leidžiant šluostei pradėti džiūti grįžtant į įkrovimo stotelę.

Valykite grindis, o ne kilimus. Niekas nenori, kad jo kilimai būtų šlapi. Išvengkite to su virtualiomis nevalymo zonomis ir barjerais. Naudodami virtualios nevalymo zonos funkciją, galėsite nustatyti zonas, kurių nenorite valyti, taip išlaikydami visišką kontrolę prie siurblio. Programėlėje galite nurodyti, kad siurblys nevažiuotų ant kilimų arba į kambarius su kilimais, kai įjungtas drėgno valymo režimas, taip apsaugodami kilimus nuo sušlapimo. Nevalymo zonas lengva įjungti ir išjungti. Pašalinus valymo šluostę, visi nevalymo barjerai išnyksta, leidžiant siurbliui laisvai valyti visus namus. Nevalymo zonas galima nustatyti ir kitoms vietoms, pavyzdžiui, ten, kur padėti žaislai.

Visiška valymo kontrolė. „Xiaomi Roborock S5 Max“ puikiai išmano jūsų namų planą ir kambarių išdėstymą. Lazerinis patalpų skeneris, įtaisytas siurblio viršuje, sukasi 300 apsisukimų per minutę greičiu ir skenuoja patalpą 360° kampu, o specialus algoritmas tai atlieka realiuoju laiku. Taip programėlėje matysite, kur yra siurblys. Nuskanavęs namus, siurblys sukuria grindų plano žemėlapį su 98% tikslumu, todėl žino, kaip išsidėstę kambariai. Dėka šių žemėlapių, galėsite nustatyti valymo grafikus vienam, keliems kambariams ar visiems namams vos keliais paspaudimais telefone.

Greitesnis ir efektyvesnis valymas. Galingas 32 bitų keturių branduolių procesorius suteikia „S5 Max“ nepaprastą išmanumo lygį. Jis ne tik atpažįsta kambarį, bet ir supranta kambario formą bei identifikuoja kliūtis. Remdamasis šia informacija, siurblys apskaičiuoja efektyviausią ir greičiausią maršrutą kiekvienam kambariui ir aplink kliūtis, užtikrindamas, kad visos grindys būtų kruopščiai išvalytos.