Dulkių siurblio roboto XIAOMI Roborock S7 nuoma

7.00

Paros kaina: 7 €

Savaitės kaina: 25€

Mėnesio kaina: 40€

Kategorija:

Roborock S7 yra išmanusis dulkių siurblys, kuris vienu metu valo tiek kilimus, tiek kietus grindų paviršius. Jo inovacinė vibracijos plovimo technologija užtikrina, kad pridžūvę nešvarumai būtų efektyviai pašalinti. Valymo proceso metu robotas sugeba automatiškai atpažinti kilimus ir, jei reikia, pakelti šluostę, kad nebūtų sudrėkinti. Jo šepetėlis yra pagamintas iš gumos ir turi spiralines lamelas, kurios neleidžia plaukams susipainioti. Filtras atitinka E11 klasę ir gali būti plaunamas. Šis robotas naudoja LIDAR technologiją namų žemėlapio sudarymui realiu laiku ir gali būti valdomas per mobiliąją programėlę arba balso komandas.

Pagrindinės Roborock S7 savybės apima vibracinį plovimą, išplaunamą filtrą, LIDAR technologiją, aukštą siurbimo galios lygį, ir išmanią šluostės kėlimo sistemą. Komplektacijoje rasite pačią robotą, įkrovimo stotelę, maitinimo adapterį, šluostės laikiklį ir šluostę.

Vibracinės plovimo technologijos dėka, robotas pasiekia aukštesnius valymo rezultatus, nes šluostė ne tik valo, bet ir vibruoja iki 3000 kartų per minutę, efektyviai šalindama džiūvusius nešvarumus nuo grindų. Tai leidžia lengvai pašalinti sunkiai išvalomas dėmes, pavyzdžiui, išdžiūvusios kavos.

Šlapio valymo metu, kai aptinkamas kilimas, Roborock S7 šluostę pakelia automatiškai, taip pat grįždamas į įkrovimo stotelę po valymo užbaigimo. Valdymas galimas per mobiliąją programėlę arba balso komandas, pavyzdžiui, naudojant „Amazon Alexa” arba „Google Home”, leidžianti planuoti išsamią valymo procedūrą ir nustatyti draudžiamas zonas.

LIDAR technologija ir įmontuoti jutikliai užtikrina tikslią namų žemėlapio atvaizdavimą ir optimalių valymo maršrutų nustatymą, taip pat apsaugo robotą nuo kritimo laiptais ir palikimo žymių ant sienų.