Garų valytuvo nuoma Karcher SC 5

15.00

  • Galia – 2200W;
  • Maks. garų slėgis 4,2 bar;
  • Rezervuaro talpa 0,5+1,5 l.
  • Garo gaminimo trukmė 3 min.
  • Svoris 6 kg.
  • Išvalomas plotas su viena talpa 150m2
  • Dviejų vandens talpų sistema
Kategorija:

KARCHER yra didžiausias pasaulyje valymo įrengimų gamintojas, siūlantis įvairių valymo įrenginių, priedų ir priemonių asortimentą, skirtą profesionalams. Šie produktai yra sukurti atsižvelgiant į klientų poreikius ir tinka įvairioms verslo sritims bei vietoms. Kärcher produktai užtikrina aukštą valymo efektyvumą, sutaupant laiką ir išteklius, bei yra lengvai naudojami, leidžiant dėmesį skirti svarbiausiems verslo aspektams.

„SC 5 EasyFix” yra aukščiausios klasės garo valytuvas, pasiekiantis 4,2 bar garų slėgį, tinkamas valyti įvairius karščiui ir drėgmei atsparius paviršius. Jis naikina iki 99,99% bakterijų, aptinkamų įprastoje namų aplinkoje, užtikrinant higienišką švarą. Šis modelis efektyviai valo keramines plyteles, elektrines virykles, gartraukius, virtuvės ir vonios baldus, skverbiasi į paviršių nelygumus ir pašalina net įsisenėjusį purvą. „VapoHydro” funkcija leidžia lengvai nuplauti ištirpusį purvą karštu vandeniu. Įrenginys turi išimamą vandens rezervuarą, užtikrinantį nuolatinį garų tiekimą, ir leidžia pasirinkti vieną iš dviejų garų srauto intensyvumo režimų. Taip pat galima naudoti įvairius priedus ir aksesuarus, pvz., šepetėlius, šluostes, antgalius. Yra patogios funkcijos, kaip elektros laido ir priedų saugojimas, grindų antgalio parkavimas.

EasyFix grindų antgalio naudojimas suteikia papildomą patogumą, užtikrinant optimalų valymo rezultatą kietoms dangoms, šluostės keitimą be tiesioginio kontakto su purvu, patogų ir greitą šluostės tvirtinimą lipdukais, ir lanksčią jungtį, užtikrinančią gerą antgalio prisitaikymą prie valomo paviršiaus.

Techniniai parametrai apima 2200W galingumą, maksimalų 4,2 bar garų slėgį, rezervuaro talpą 0,5+1,5 l, garų gaminimo trukmę 3 min., svorį 6 kg ir išvalomo ploto su viena talpa dydį 150m2. Taip pat yra dviejų vandens talpų sistema ir barkodas 4054278309484. Komplektacijoje yra baldinis antgalis, plyšinis antgalis, mažas šepetėlis, EasyFix antgalis, vamzdis 2×0,5m, viena grindų šluostė ir viena baldų šluostė.