Langų roboto Hobot 298 nuoma

20.00

Į kainą jau yra įtraukti mokesčiai. Atsiėmimas Vilniuje S.Žukausko g., 30.

  • Kaina parai: 20 eurų
  • Kaina savaitgaliui: 35 eurai
  • Papildoma para: 5 eurai

Už nuomojamą robotą reikės palikti 100 EUR užstatą, kuris užtikrina, kad jį sugrąžinsite. Kai grąžinsite robotą, užstato suma bus Jums grąžinta. Nuoma skaičiuojama nuo momento, kai pasiimate robotą.

Kategorija:

Langų roboto Hobot 298 nuoma Vilniuje

„HOBOT-298“, bene naujausias HOBOT Technology Inc. produktas, pateikė pažangų sprendimą: jis automatiškai purškia vandenį ar valymo skystį ant langų, kai robotas yra įjungtas, užtikrinant, kad šluostė visada būtų drėgna, net ir valant didesnius paviršius. Dėka tikslios purškiamo vandens dozės kontrolės, mikropluošto šluostė lengvai pašalina drėgmę iš lango. Be to, „HOBOT-298“ siunčia vandens purškalus tankioje 15 mikrometrų, kurie padeda pašalinti dulkės ir suteikia langams blizgesį be vandens dėmių.

„HOBOT-298“ robotas turi stiprų vakuumą, kuris užtikrina jo tvirtą pritvirtinimą prie stiklo paviršiaus. Tad, kai robotas nuvalo dulkės ir pašalina nešvarumus, Jūs galite būti ramūs dėl jo stabilumo ir saugumo.

Pneumatinis padas, kurio dydis automatiškai reguliuojamas, užtikrina tolygią vakuuminę jėgą tarp vikšrinių protektorių ir valymo šluostės. Tai suteikia robotui stiprų sukibimą su valomuoju paviršiumi ir leidžia jam efektyviai valyti, panaudojant visą šluosčių plotį.

Dviejų vikšrinių protektorių pagalba Hobot 298 robotas juda 12 cm per sekundę, todėl vieną kvadratinį metrą jis sugeba išvalyti per vos 2,4 minutes.

Paleidžiant prietaisą iš išorinės lango pusės, visada turėtumėte naudoti 4,5 metrų ilgio apsauginį lyną, kurio atsparumas yra 150 kg.

Nidec bešepetėlinis variklis užtikrina aukštą efektyvumą, ilgaamžiškumą ir mažesnį triukšmą dirbant.

Hobot 298 savybės

Svoris 4 kg
Gamintojas Hobot
Galingumas 72 W
Valdymo tipas Mobilioji aplikacija, Pultas
Roboto klasė Premium
Spalva Balta
Svoris (kg) 1.2 kg.
Triukšmo lygis (dBA) 64
Valymo greitis (m²/val) 2.4 min/ 1m2
Baterijos tipas Li-PO
Baterijos talpa 14.8 V
Mobilioji aplikacija Yra
Papurškimas Yra
Langų konstrukcija Berėmė
Langų roboto aukštis 10 cm