Logitech G29 + Shifter nuoma

12.00

  • G29 vairas
  • G29 Pedalai
  • Bėgių perjungimo svirtis – Shifter
Kategorija:

G29 Driving Force vairas – Visi reikalingi valdymo mygtukai yra lengvai pasiekiami. D-Pad, mygtukai ir pavarų svirtys yra integruoti į vairalazdę. LED signalizacija, išdėstyta tiesiai virš vairalazdės centro, suteikia tikslius signalus apie pavarų keitimo laiką aukštyn arba žemyn, leidžiant išlaikyti greitį be akių nuo kelio atitraukimo. 24 pozicijų selektorius ir mygtukai ant vairalazdės priekio suteikia dar didesnį vairavimo patikslinimą.

Pakelkite savo žaidimo konsolės patirtį į aukštesnį lygį – Jūs nebenorėsite grįžti prie įprasto valdiklio po to, kai išbandysite Driving Force kaip savo pasirinkimą. G29 Driving Force taip pat suderinamas su jūsų PC per „Logitech Gaming Software”. Patirkite kiekvieną judėjimą ir padangų paslydimą Jauskite kiekvieną sukimosi momentą, kelio paviršiaus pokyčius, per mažą ar per didelį sukimosi kampą ir daugiau. Galingas dvigubo variklio atsiliepimo mechanizmas realistiškai atkuria jėgų efektus, leidžiant jums reaguoti su tikslumu.

Stabilus, sklandus ir tikslus kontrolės mechanizmas – Vairas suteikia išskirtinai lygų ir tylų vairavimą. Sraigtinės pavaros sukuria mažai triukšmo ir vibracijos, imituodamos realias automobilio pavarų dėžės pavaras. Vairalazdė ir pedalai yra atsparūs smūgiams, užtikrinantys maksimalią kontrolę. G29 Driving Force yra aprūpintas ilgaamžišku, patikimu salės efekto jutikliu, kuris naudojant magnetinius laukus nustato vairo padėtį.