Oro sausintuvo, drėgmės surinkėjo nuoma

7.00

Privalumai:

  • Kondensato nutekėjimo jungtis (žarna) nuolatiniam drėgmės pašalinimui;
  • Lengvai išvalomas filtras;
  • Patogus transportavimas;
  • Ypatingai ekonomiškas sprendimas;
  • Didelis drėgmės pašalinimo efektyvumas;
  • Tvirtas plieninis korpusas;
Kategorija:

Naujas Trotec TTK 165 ECO oro sausintuvas, žinomas ir kaip drėgmės surinktuvas, per vieną parą efektyviai surenka iki 52 litrų drėgmės. Tai ypač naudinga priemonė komercinėms erdvėms ar statybų aikštelėms džiovinti. Jo talpus kondensato surinkimo bakas yra lengvai išimamas ir išpilamas. Trotec TTK 165 ECO išsiskiria patogiu išoriniu kondensato nutekėjimu per žarną, todėl yra idealus ilgalaikiam naudojimui džiovinimo darbuose. Šis modelis pasižymi lengva priežiūra, dėka paprastai valomo oro filtro. Be to, dėl vežimėlio konstrukcijos, patogios rankenos ir didelių ratų, įrenginį galima lengvai pervežti po patalpas, kurių plotas siekia iki 90 m² arba 230 m³.

Patogus naudojimas

Trotec TTK 165 ECO yra aprūpintas integruotu 52 litrų talpos nuimamu vandens baku. Kai bako talpa yra pilna, įrenginys automatiškai išsijungia. Nuimamas oro filtras apsaugo įrenginį nuo nešvarumų ir gali būti lengvai nuvalytas ar išplautas. Jei reikia džiovinti ilgesnį laiką, prie sausintuvo galima prijungti papildomą kondensato nutekėjimo žarną.

Naudojimo paskirtis

Trotec TTK 165 ECO dėka savo vežimėlio konstrukcijos, patogios rankenos ir didelių ratų yra lengvai transportuojamas per įvairias statybviečių ar komercinių erdvių kliūtis. Jis tinkamas naudoti patalpose, kurių dydis neviršija 90 m² arba 230 m³..