Telefono stabilizatoriaus DJI Osmo Mobile SE nuoma

7.00

 • Trijų ašių stabilizacija
 • Magnetinė konstrukcija
 • Patogus nešiojimui ir lengvai sulankstomas
 • ActiveTrack 5.0 sistemos palaikymas
 • Intuityvūs mokymo vaizdo įrašai ir paprastas vaizdo redagavimas
Kategorija:

Šis nedidelis išmaniojo telefono stabilizatorius telpa jūsų kišenėje, suteikdamas galimybę bet kuriuo įkvėpimo momentu pradėti filmuoti.

Įamžinkite svarbias akimirkas be pastangų. Ar tai triumfas žaidime, ar vaiko pirmieji žingsneliai, DJI Osmo Mobile SE padės Jums būti pasiruošusiu viskam. Tiesiog pritvirtinkite savo išmanųjį telefoną prie stabilizatoriaus, įsitikinkite, kad jis tvirtai laikosi, ir pradėkite įrašinėti. Stabilizatoriaus ir magnetinio telefono laikiklio atskirti paprasta, todėl telefoną galima lengvai nuimti, kai reikia atsiliepti į skambutį ar pasidalinti naujienomis.

OSMO Mobile SE yra įrengtas kompaktu, aukšto sukimo momento generuojančiu bešepetėliu varikliu, kuris užtikrina precizišką stabilizavimą net ir naudojant didelius ar sunkius išmaniuosius telefonus, reaguojant į smulkiausius judesius.

 • Stabilizavimas naudojant trijų ašių technologiją – Integruota DJI stabilizavimo technologija stabilizatoriuje leidžia itin stabiliai ir sklandžiai fiksuoti judančius objektus.
 • ActiveTrack 5.0 funkcija – Tai iš esmės atnaujinta funkcija, užtikrinanti dar tikslų sekimą per ilgus atstumus. Ši versija suteikia galimybę priekinei kameros sekti objektus, net kai jie pasisuka ar sukasi, idealiai tinka įvairioms veikloms, nuo stovyklavimo iki miesto fotografavimo, automatiškai išlaikant objektą kadro centre.
 • Timelapse režimai – Osmo Mobile SE palaiko Timelapse, Motionlapse ir Hyperlapse režimus, suteikdamas galimybę sujungti užfiksuotas akimirkas į įspūdingus vaizdo klipus naudojant intuityvius Motionlapse šablonus.
 • Kūrybinių galimybių plėtra – DynamicZoom leidžia artintis prie objekto ar nutolti nuo jo, sukuriant laiko ir erdvės ištesimo efektą. Gesture Control funkcija palengvina asmenukių ar grupinių nuotraukų darymą. Panorama režimas užtikrina plačius vaizdus per vieną kameros judesį, o CloneMe Pano suteikia galimybę sukurti stebinančius efektus, nusifotografavus keliose vietose. Story režimas siūlo šablonus su integruotais kameros judesiais, perėjimais, garso takeliais, leidžianti lengvai bendrinti vaizdo įrašus.
 • Greitas režimų keitimas – Quick Roll funkcija leidžia greitai perjungti tarp horizontalaus ir vertikalaus filmavimo.
 • Intuityvus valdymas – Naujasis integruotas ekranėlis suteikia galimybę greitai patikrinti baterijos lygį, sistemos būseną ar keisti stabilizatoriaus režimus. M mygtukas leidžia lengvai perjungti tarp stabilizatoriaus režimų.
 • Sekimo režimai – Užtikrina, kad telefono kamera sektų stabilizatoriaus judesius, išlaikydama vaizdą stabilų. Tilt Locked režimas idealiai tinka horizontaliam filmavimui. FPV režimas leidžia visoms trims ašims sekti stabilizatoriaus judėjimą, idealiai tinka nejudančių objektų, tokio kaip orientyrai, filmavimui. SpinShot režimas sukuria dinamišką vaizdo medžiagą, leidžiant kameros vaizdui suktis.
 • DJI Mimo ir LightCut programėlės – Naudodamiesi DJI Mimo, net pradedantieji gali kurti kaip profesionalai, su automatinėmis instrukcijomis ir šablonais. Perėję į LightCut, galėsite naudotis dirbtinio intelekto redagavimu ir unikaliais vaizdo šablonais vienu paspaudimu.