LED prožektoriaus su stovu LEDVANCE WORKLIGHT, 2 x 50 W nuoma

5.00

Kategorija:
  1. Lauko šviestuvai, skirti apšviesti kiemus, parkus ir miestų gatves, ne tik padeda sugrįžti namo, bet ir puošia sodus, dėka įvairių stilių. Jų vietos keitimas leidžia kurti įvairias atmosferas kieme, o renkantis šviestuvus, svarbu atsižvelgti į lauko erdvę, kad šie atliktų savo funkciją ir puoštų aplinką. Jie būna įvairių dizainų, pagaminti iš aliuminio ar nerūdijančio plieno, ir paprastai su įmontuotomis kaitrinėmis lempomis, LED, halogeninėmis ar su judesio davikliais. Skirtingo dydžio šviestuvai apšviečia įvairias erdves, nuo takelių iki didesnių kiemų.
  2. LED lemputės yra atsparios lauko temperatūroms, sandarios ir patvarios, todėl puikiai tinka visą parą veikiančiai šviesai. Jos sunaudoja iki 80% mažiau elektros nei halogeniniai šviestuvai ir pasižymi ilga naudojimo trukme, taip sutaupant rūpesčių dėl lempučių keitimo. LED lemputės yra universalios ir ilgaamžės, tinkamos įvairioms lauko erdvėms apšviesti.
  3. Lauko šviestuvams rekomenduojama rinktis IP65 apsaugos klasę, nes ji užtikrina atsparumą drėgmei ir dulkėms. Tokios klasės šviestuvai yra tvirti ir idealiai tinka apšviesti namų aplinką, fasadus, medžius ir takelius, atlaikydami įvairius oro ir taršos veiksnius.
  4. Lauko šviestuvai be judesio daviklio leidžia turėti visišką šviesos kontrolę aplink namus. Tai yra patogu, kai norima išvengti lempos įsijungimo ir išsijungimo judesio daviklio reakcijoje, suteikiant nuolatinę šviesą lauko veikloms ir svečių priėmimui.
Įtampa, V 240
Šviesos spalvos temperatūra, K 4000
Šviesos srautas, lm 9000
Spalva Pilka
Plotis, mm 680
Aukštis, mm 1800
Ilgis, mm 780
Prekės ženklas LEDVANCE
Galia, W 100
Apsaugos laipsnis IP65