Pokerio žetonų rinkinio nuoma

5.00

  • 300 žetonų
  • Visas rinkinys sukrautas viename lagamine
  • Svoris: 4,5 KG
Kategorija:

„Texas Strong 300“ pokerio komplektas.

Šiame rinkinyje yra viskas, ką reikia norint mėgautis autentiška kazino patirtimi. Žetonai yra sunkūs ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos.

Komplektas yra įdėtas į užrakinamą lagaminą, kuris turi užsegimus, leidžiančius jį lengvai transportuoti be poreikio nuolat rakinėti.

Aprašymas:

Dvi kaladės profesionalių plastikinių žaidimo kortų, kurios yra daug atsparesnės plyšimui ir nusidėvėjimui, lyginant su standartinėmis popierinėmis kortomis (po 54 korteles kiekvienoje). Žetonų asortimentas: 50 raudonų, 50 mėlynų, 50 žalių, 50 baltų ir 100 juodų žetonų. Triju funkcijų žetonų komplektas žaidimo eigos sekimui: DEALER žetonas žymi prekybininką ir juda pagal laikrodžio rodyklę; SMALL BLIND žymimas pirmasis žaidėjas šalia prekybininko; BIG BLIND reiškia antrąjį žaidėją iš prekybininko pusės. Penki žaidimo kauliukai. Aliuminio dėklas – tvirtas aliuminio korpusas su ergonomiška rankena palengvina rinkinio transportavimą. SAUGUS TURINYS – dėklo vidus yra pritaikytas saugoti visus komponentus jų specialiose vietose, o transportavimo metu interjeras yra stabilizuojamas su kempine, užtikrinant saugumą. SPECIFIKACIJA:

Korpuso medžiaga: aliuminis; Lagamino išmatavimai (ilgis / plotis / aukštis): 39/7/27 cm; Bendras svoris su pakuote: 4,5 kg. Įspėjimas: nepatartina naudoti vaikams iki 6 metų.

Naudoti tik suaugusiųjų priežiūroje!

Gamintojas: IsoTrade