Automatinio pokerio kortų maišytuvo nuoma

5.00

  • Maitinimas: 4 AA baterijos (pridedamos)
  • Išmatavimai: 20,5x10x8,5 cm
  • Svoris: 0,4 kg
Kategorija:

Automatinis kortų maišytuvas suteikia sparčią ir veiksmingą būdą kortų maišymui. Šis įrenginys vienu metu sugeba sumaišyti dvi kortų kaladės, leidžiant greitai mėgautis mėgstamais kortų žaidimais.

Maišytuvas užtikrina sąžiningą ir objektyvų kortų sumaišymą, leidžiant būti užtikrintiems, kad kortos bus maišomos be sukčiavimo galimybės, užtikrinant sąžiningas žaidimo sąlygas visiems dalyviams.

Viena iš šio maišytuvo privalumų yra jo nešiojamumas. Jis dirba naudodamas 4 AA tipo baterijas, kurios komplekte nėra, tai reiškia, kad jį galima naudoti bet kurioje vietoje, nepriklausomai nuo to, ar esate namuose, ar kelionėje, todėl šis maišytuvas yra patogus ir patikimas pasirinkimas.

Tai taip pat puiki dovana kortų žaidimų mėgėjams, garantuojanti valandas linksmybių ir džiaugsmo. Dėl savo kompaktiško dydžio – 20,5x10x8,5 cm ir svorio – tik 0,4 kg, šis maišytuvas lengvai tilps bet kurioje vietoje.

Techninės specifikacijos apima:

  • Maitinimas: 4 AA baterijos (pridedamos)
  • Išmatavimai: 20,5x10x8,5 cm
  • Svoris: 0,4 kg

Į komplektaciją įeina:

Pasinaudokite automatinio kortų maišytuvo patogumu ir efektyvumu. Dėl jo greito veikimo, nešiojamo dizaino ir sąžiningo maišymo, jis puikiai tinka papildyti bet kokią kortų žaidimų kolekciją. Tiesiog įdėkite korteles į viršutinius dėklus, paspauskite mygtuką ir paėmę sumaišytas korteles iš apatinio dėklo, mėgaukitės maloniu kortų žaidimu su automatinio kortų maišytuvu.