Automobilių stogo bagažinės nuoma

15.00

Thule Force XT yra funkcionali 450 litrų talpos stogo bagažinė, puikiai tinkanti kasdieniam naudojimui. Ji pasižymi dvipusiu atidarymo mechanizmu, leidžiančiu lengvai pasiekti daiktus iš bet kurios pusės. Force XT stogo bagažinės montavimas yra paprastas ir greitas, dėka PowerClick tvirtinimo sistemos. Patogus užraktas su rankena leidžia lengvai užrakinti ir atrakinti bagažinę. Be to, unikalus dizainas užtikrina, kad galima visiškai atidaryti automobilio bagažinės dangtį, nesukeliant trukdžių ar kontakto su stogo bagažine. Force XT išsiskiria savo moderniu išvaizdos dizainu, naudojant matinio juodo plastiko apdailą.

1 – 3 paros – 15€

4 – 8 parų – 12

9 – 14 parų – 10

Kategorija:

Maksimalus stogo bagažinės tūris pasiekiamas dėl įvairių bagažinės dydžių pasirinkimo. Force XT stogo bagažinės montavimas yra paprastas, naudojant PowerClick greito montavimo sistemą. Sūkio indikatorius rodo, kada Thule stogo bagažinė yra tvirtai ir saugiai pritvirtinta prie stogo. Užraktas su specialia rankena užtikrina ne tik patogų užrakinimą ir atrakinimą, bet ir apsaugo raktą nuo lūžimo. Dvipusis bagažinės atidarymo mechanizmas leidžia lengvai pakrauti ar iškrauti daiktus iš abiejų bagažinės pusių. Force XT stogo bagažinės išskirtinis, į priekį pastumtas dizainas leidžia visiškai atidaryti automobilio bagažinės dangtį nesiliečiant su stogo bagažine. Thule Force XT gaminama iš matinio juodo plastiko.

Dėl stogo bagažinės įrengimo ir galimo kontakto su automobilio bagažinės dangčiu, svarbu išmatuoti priekinį tarpą – tai yra atstumas nuo priekinio stogo skersinio iki taško, kur stogas susikerta su bagažinės dangčiu. Jei jūsų automobilis atitinka nurodytą priekinės prošvaisos dydį, didesnį nei 1207 mm, stogo bagažinė neturėtų liestis su bagažinės dangčiu.

Svarbu žinoti, kad kai kurie stogo skersiniai yra reguliuojami ir juos perkėlus į priekį, galima išvengti kontakto su bagažinės dangčiu. Jeigu abejojate dėl savo automobilio skersinių reguliavimo galimybių, rekomenduojama kreiptis į automobilio ar stogo skersinių gamintoją.